top of page
clinisept-skin-2022-2.jpeg

Clinisept+ Skin

Clinisept+ mení pravidla v estetickom priemysle.

"Clinisept+ je jediný produkt, ktorý musíte použiť"

Andrew Rankin RGN BA Hons, podpredseda Britská asociácia kozmetických sestier

aa2017-winner-2-plus0i1w6hspa17q1i9bb3xof552hv16ke5z1updau.png

Čo hovoria profesionáli

lorna-bowes-150x150.jpg

LORNA BOWES

CEO, Aesthetics Source, Ltd

Prvýkrát v novodobej histórii dezinfekcie pokožky sa to teraz mení.

 

Po šiestich rokoch výskumu a vývoja bol nedávno spustený úplne nový prístup k čisteniu pleti, ktorý nielenže zaznamenal prvý významný vývoj v tejto oblasti za približne 30 rokov, ale v skutočnosti ju posúva o svetelné roky dopredu.“

dr-sandeep-cliff-150x150.jpg

DR SANDEEP CLIFFANDEEP CLIFF

Consultant Dermatologist and Dermatological Surgeon, MB BS, BSc, FRCP

„Clinisept+ čistí pokožku skôr oxidáciou ako toxicitou a nepodlieha antimikrobiálnej rezistencii.

Vďaka svojej znášanlivosti s pokožkou ho možno použiť na celé telo. Je tiež nedráždivý pre oči a sliznice.”

headshots-dr-benji-dhillon--150x150.jpg

DR BENJI DHILLON

Aesthetic Surgeon, Define Clinic

„Clinisept bol pre mňa skvelou náhradou chlórhexidínu pri mojich injekčných aj laserových procedúrach.

 

Všimol som si znížené podráždenie kože a erytém pri jeho používaní v porovnaní s chlórhexidínom počas liečby aj po nej.“

Clinisept+ Skin ponúka úplne nový prístup k profesionálnemu čisteniu pleti, ktorý maximalizuje ochranu pred komplikáciami a optimalizuje výsledky pacienta.

Žiadny iný produkt nespája podobnú úroveň hygieny pokožky s úplnou kompatibilitou pokožky a tkanív. Schválené poprednými svetovými kozmetickými profesionálmi a odporúčané JCCP

(Joint Council for Cosmetic Practitioners).

Clinisept+ výhody

Vylepšite svoju kliniku pomocou Clinisept+ Skin

Clinisept+ Skin poskytuje výnimočnú úroveň hygieny pre vašu kliniku.

Jediný produkt, ktorý možno použiť pred, počas a po estetickej procedúre – bez toho, aby spôsoboval podráždenie alebo citlivosť.

Ponúknite svojim pacientom rýchlejšie zotavenie z estetických zákrokov.

Ako napríklad Microneedling, Peeling na tvár, PRP, Lasery a Mikrodermabrázia. Clinisept+ Skin minimalizuje riziko komplikácií a znižuje prestoje.

Clinisept+ Skin je bezpečný a ľahko použiteľný doma.

Umožňuje pacientom udržiavať optimálnu úroveň hygieny pokožky po procedúre na podporu zotavenia alebo sa môže použiť ako súčasť denného režimu starostlivosti o pleť. Vhodné pre ľudí so sklonom k ​​akné, psoriáze, ekzémom, dermatitíde a vyrážkam.

Podporuje Clinisept+

Využite priebežné marketingové materiály poskytované spoločnosťou Clinisept+ a buďte informovaní a oprávnení poradiť svojim klientom o výhodách používania produktov značky Clinisept+.

hodiny.png
list.png
OK.png
srdce.png

"Clinisept je môj obľúbený čistiaci prostriedok na prípravu pokožky mojich pacientov pred ich analýzou kože, injekčným a laserovým ošetrením."

headshots-miss-sherina-balaratnam-150x150.jpg

SHERINA BALARATNAM
BBS, MRCS, MSc (UCL) Medical Director, S-Thetics

untitled-design-47.png

Sortiment produktov Clinisept+ Skin

Clinisept+ Skin nezanecháva žiadne zvyšky ani chemickú záťaž, na rozdiel od tradičných chemikálií na čistenie pleti. Naša pokročilá technológia chlóru má unikátny oxidačný spôsob pôsobenia, ktorý čistí a poskytuje antimikrobiálnu ochranu, ale zároveň je šetrný k pokožke.

Nepoškodzuje, nedráždi ani nesenzibilizuje dermálnu vrstvu.

icon_vegan-friendly-cruelty-free-phgc3djhnvee0iqwq5i83lmplmma7rlfa399olialc (1).png

CLINISEPT+ SKIN
490 ml

Na použitie na klinike pred, počas a po estetickom zákroku na zabezpečenie optimálnej hygieny pokožky a ochranu pred komplikáciami bez podráždenia.

POPIS:

Clinisept+ Skin používa najnovšiu patentovanú technológiu chlóru na zabezpečenie vysokej úrovne čistenia. Jeho antimikrobiálne vlastnosti poskytujú optimálnu hygienu a ochranu bez štípania alebo podráždenia. Vďaka svojmu oxidačnému spôsobu pôsobenia nie je Clinisept+ citlivý na antimikrobiálnu rezistenciu a je tiež účinným dezodorantom.

VÝHODY:

Čistenie s Clinisept+ Skin poskytuje vašim klientom oveľa príjemnejší zážitok ako tradičné čistiace prostriedky na pleť, ktoré môžu samy o sebe spôsobiť začervenanie, ale aj vysušenie pokožky.

NÁVOD NA POUŽITIE:

Clinisept+ Skin je vodný roztok pripravený na použitie. Mal by sa dekantovať do gallipotu a potom opatrne utrieť na pokožku pomocou gázy alebo podložky. Koža by mala byť dôkladne navlhčená. Môže sa používať počas celej procedúry, aby bola pokožka čistá a upokojená. Po ukončení procedúry je možné nechať navlhčenú gázu namočiť na ošetrovanú oblasť, aby sa upokojila a ochladila. Clinisept+ Skin nespôsobuje senzibilizáciu dýchacieho systému a nedráždi oči.

VHODNÉ PRE:

Clinisept+ Skin sa odporúča používať pred, počas a po všetkých kozmetických a estetických zákrokoch, aby sa zabezpečila vysoko účinná mikrobiálna kontrola a ochrana pred komplikáciami. Je vhodný na použitie pred procedúrami, ako sú injekčné aplikácie, Microneedling, Microblading, Mikropigmentácia, Laserové ošetrenie, Peeling, Elektrokauterizácia, Depilácia atď.

Používa sa po procedúre, udržuje pokožku čistú a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie. Hypoalergénny a vhodný na použitie na všetky typy pleti vrátane tých, ktoré sú náchylné na rosaceu, ekzémy, psoriázu a dermatitídu.

clinisept-skin-490.png
clinisept-skin-100.png

CLINISEPT+ SKIN
100 ml

Na použitie doma na podporu rýchleho zotavenia po estetickom alebo kozmetickom zákroku. Poskytuje optimálne podmienky pre rýchlu regeneráciu buniek.

POPIS:

Clinisept+ Skin jemne čistí pokožku a dodáva jej starostlivosť a ochranu pre regeneračnú pokožku po ošetrení. Používa najnovšiu antimikrobiálnu technológiu chlóru na udržanie optimálnej hygieny a poskytuje ideálne podmienky pre rýchle zotavenie pokožky – bez štípania alebo podráždenia. Clinisept+ má k pokožke neutrálne pH a bol dermatologicky testovaný, aby bola zaručená jeho bezpečnosť aj na tej najcitlivejšej pokožke. Vzhľadom na svoj oxidačný spôsob pôsobenia nie je Clinisept+ citlivý na antimikrobiálnu rezistenciu.

VÝHODY:

Clinisept+ Skin upokojuje a upokojuje pokožku a zároveň zaisťuje zachovanie vysokej úrovne čistoty po ošetrení. Nezanecháva žiadne zvyšky ani chemickú záťaž a poskytuje ideálne prostredie pre zdravú a zotavujúcu sa pokožku. 

NÁVOD NA POUŽITIE:

Clinisept+ Skin je vodný roztok chlóru pripravený na použitie a mal by sa aplikovať nastriekaním priamo na danú oblasť alebo navlhčením vatového tampónu a následným jemným zotretím. Zabezpečte, aby bola oblasť pri každej aplikácii dôkladne navlhčená. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov a rýchleho zotavenia pokožky by sa Clinisept+ Skin mal aplikovať často, až 3-krát denne.

VHODNÉ PRE:

Clinisept+ Skin sa odporúča používať pred, počas a po všetkých kozmetických a estetických zákrokoch, aby sa zabezpečila vysoko účinná mikrobiálna kontrola a ochrana pred komplikáciami. Je vhodný na použitie pred procedúrami, ako sú injekčné aplikácie, Microneedling, Microblading, Mikropigmentácia, Laserové ošetrenie, Peeling, Elektrokauterizácia, Depilácia atď.

Používa sa po procedúre, udržuje pokožku čistú a poskytuje optimálne podmienky pre prirodzené hojenie. Hypoalergénny a vhodný na použitie na všetky typy pleti vrátane tých, ktoré sú náchylné na rosaceu, ekzémy, psoriázu a dermatitídu.

Clinisept+ Skin je dostupný u nasledujúcich distribútorov

Firmy distribúcia.JPG

a v každej dobrej estetickej klinike na Slovensku!

Clinisept+ je vhodný na použitie pred, počas a po každom estetickom zákroku.

Vďaka svojmu jemnému oxidačnému účinku sa môže aplikovať bez obáv zo štípania alebo podráždenia.

  • Vysoko účinné čistiace antimikrobiálne látky

  • pH pokožky neutrálne  

  • Netoxický, nedráždivý a necytotoxický 

  • Neobsahuje chlórhexidín, alkohol, ropu, oleje 

  • Dermatologicky testované 

  • Nedráždi citlivú pokožku

  • Znižuje vzhľad začervenania a opuchu

  • Poskytuje optimálne podmienky pre zdravý rast pokožky

Produkty Clinisept+ spĺňajú požiadavky nasledujúcich noriem EN: EN1040:2005 EN1276:2019 EN13624:2013 EN13704:2002 EN13727:2012 +A2:2015 EN14476:2013 +A1650209 EN165015

Prečítajte si často kladené otázky
untitled-design-46.png

Pozrite, čo druhí o nás hovoria

O tom, že produkty Clinisept+ jednoducho milujú všetci niet pochýb. Od estetických chirurgov, dermatológov, cez influencerov až po širokú verejnosť. Pridajte sa k nám aj Vy!

Chcete sa stať úspešným predajcom značky Clinisept+?

Využite výhodné podmienky na predaj produktov značky Clinisept+

a staňte sa jedným z úspešných predajcov aj vy!

Viac informácií vám radi poskytneme na infolinke +421 911 373743 alebo info@zollnermedical.com

KDE STE NÁS VIDELI

Máte záujem o newsletter?

Ďakujeme za váš záujem

bottom of page